Search form

Јован 18:29

29Одговорија и му рекоа: – Ако Он не беше злосторник, немаше да ти Го предадеме.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index