Search form

Јован 18:3

3Тогаш Јуда зеде една чета војници, и слуги од првосвештениците и фарисеите, и дојде таму со фенери, со светила и со оружје.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index