Search form

Јован 18:30

30А Пилат им рече: – Земете Го вие и судете Го според вашиот Закон. Јудејците му рекоа: – Нам не ни е дозволено да убиваме никого;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index