Search form

Јован 18:31

31за да се исполни зборот Исусов, што го рече, кажувајќи со каква смрт ќе умре.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index