Search form

Јован 18:32

32Тогаш повторно влезе Пилат во судницата, па Го повика Исуса и Му рече: – Ти ли си Царот Јудејски?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index