Search form

Јован 18:33

33Исус му одговори: – Самиот ли го зборуваш тоа или други ти кажаа за Мене?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index