Search form

Јован 18:34

34Пилат одговори: – Та јас Евреин ли сум? Твојот народ и првосвештениците Те предадоа на мене: – Што си направил?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index