Search form

Јован 18:37

37Пилат Му рече: – Што е вистина? И откако го рече ова, пак излезе при Јудејците и им рече: – Јас не наоѓам никаква вина во Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index