Search form

Јован 18:38

38Но при вас има обичај да ви пуштам по еден за Пасха. Сакате ли да ви Го пуштам Царот Јудејски?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index