Search form

Јован 18:4

4А Исус, знаејќи сѐ што ќе стане со Него, излезе и им рече: – Кого го барате?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index