Search form

Јован 18:5

5Му одговорија: – Исуса од Назарет. Исус им рече: – Јас сум! Со нив стоеше и Јуда, којшто Го предаваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index