Search form

Јован 18:6

6А кога им рече: – Јас сум, – тие се повлекоа назад и паднаа на земјата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index