Search form

Јован 18:7

7Тогаш повторно ги праша: – Кого Го барате? А тие рекоа: – Исуса од Назарет.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index