Search form

Јован 18:8

8Исус одговори: – Ви реков дека сум Јас; па, ако Ме бара те Мене, оставете ги овие да си одат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index