Search form

Јован 18:9

9за да се изврши словото, кажано од Него: „Од оние што си Ми ги дал, никого не погубив“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index