Search form

Јован 19:11

11Исус одговори: – Ти не би имал никаква власт над Мене, ако не ти беше дадено одозгора;

Изостави на св. крст

затоа поголем грев има оној, којшто Ме предаде на тебе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index