Search form

Јован 19:17

17И, носејќи го Својот крст, Он излезе на местото, кое се вика Черепница, а по еврејски Голгота;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index