Search form

Јован 19:18

18Таму Го распнаа, а со Него и други двајца, од едната и од другата страна, а насреде – Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index