Search form

Јован 19:2

2И војниците, кога сплетоа венец од трње, Му го кладоа на главата и Му облекоа пурпурна наметка,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index