Search form

Јован 19:27

27Потоа му рече на учени кот: – Ете ти мајка! И од тој час ученикот ја зеде при себе.

Изостави на св. Јован Богослов и премини на зачало 67

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index