Search form

Јован 19:28

28По ова, знаејќи Исус дека е сѐ свршено,

Изостави на св. крст

за да се исполни Писмото, рече: – Жеден сум!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index