Search form

Јован 19:32

32Тогаш дојдоа војниците и му ги прекршија колената на првиот, како и на вториот, што беше распнат со Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index