Search form

Јован 19:33

33А кога дојдоа до Исуса и Го видоа дека беше веќе умрен, не Му ги прекршија колената;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index