Search form

Јован 19:34

34но еден од војниците со копје Му ги прободе ребрата, и наеднаш истече крв и вода.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index