Search form

Јован 19:35

35И кој виде – посведочи, и сведоштвото му е вистинско;

Крај на св. крст

и знае дека кажува вистина, за да поверувате вие.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index