Search form

Јован 19:36

36Оти ова стана, за да се исполни Писмото: „Коска Негова нема да се скрши“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index