Search form

Јован 19:9

9И пак влезе во судницата и Му рече на Исуса: – Од каде си Ти? Но Исус не му даде одговор.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index