Search form

Јован 2:1

ГЛАВА 2

(Зачало 6)

1На третиот ден имаше свадба во Кана Галилејска, и мајката на Исуса беше таму.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index