Search form

Јован 2:11

11Така Исус направи почеток на Своите чуда во Кана Галилејска и ја покажа Својата слава; и учениците Негови поверуваа во Него.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index