Search form

Јован 2:14

14и ги затекна во храмот оние што продаваа волови, овци и гулаби, и менувачите на пари – како седат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index