Search form

Јован 2:16

16па им рече на оние што продаваа гулаби: – Носете го тоа одовде, и од домот на Мојот Отец не правете дом за тргување!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index