Search form

Јован 2:18

18А Јудејците одговорија и Му рекоа: – Со каков знак ќе ни докажеш дека можеш да го правиш тоа?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index