Search form

Јован 2:19

19Им одговори Исус и рече: – Урнете го овој храм и за три дена ќе го подигнам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index