Search form

Јован 2:20

20А Јудејците рекоа: – Овој храм е граден четириесет и шест години, а Ти за три дена ли ќе го подигнеш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index