Search form

Јован 2:23

23И кога беше во Ерусалим на празникот Пасха, мнозина, гледајќи ги чудата Негови што ги правеше, поверуваа во Неговото име.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index