Search form

Јован 2:25

25и немаше потреба да Му сведочи некој за човекот, бидејќи Самиот знаеше што има во човекот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index