Search form

Јован 2:4

4Исус ѝ рече: – Што се однесува тоа до нас, жено? Уште не дошол Мојот час.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index