Search form

Јован 2:5

5Но Неговата мајка им рече на слугите: – Сѐ што ќе ви рече, направете!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index