Search form

Јован 2:6

6А таму имаше шест камени садови за вода, поставени според јудејскиот обичај за очистување, коишто собираа по две до три мери.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index