Search form

Јован 2:7

7И Исус им рече: – Наполнете ги садовите со вода! И тие ги наполнија до горе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index