Search form

Јован 2:9

9И кога вкуси старосватот од виното што беше постанало од вода – а тој не знаеше од каде е, ама слугите што ја беа донеле водата, знаеја, – го повика младоженецот,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index