Search form

Јован 20:10

10Тогаш учениците повторно се вратија дома.

Крај на седмото воскресно евангелие

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index