Search form

Јован 20:11

(Зачало 64)

11Марија стоеше кај гробот однадвор и плачеше. И како што плачеше, се наведна над гробот;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index