Search form

Јован 20:14

14Штом го рече ова, се сврте назад и Го виде Исуса како стои; ама не знаеше оти е Исус.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index