Search form

Јован 20:16

16Исус ѝ рече: – Марија! Таа се сврте и Му рече: – Равуни! – што значи: Учителе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index