Search form

Јован 20:21

21А Исус повторно им рече: – Мир вам! Како што Ме испрати Отецот, така и Јас ве праќам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index