Search form

Јован 20:24

24А Тома, еден од дванаесетте, наречен Близнак, не беше со нив кога дојде Исус.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index