Search form

Јован 20:30

30И многу други чуда направи Исус пред учениците Свои, кои не се запишани во оваа книга.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index