Search form

Јован 20:4

4И обајцата трчаа заедно; но другиот ученик отрча побргу од Петра и прв дојде до гробот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index