Search form

Јован 20:8

8Тогаш влезе и другиот ученик, кој прв дојде до гробот, и виде, и поверува,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index